Наши работы

Чіп тюнінг Audi Q7 3.0 TDI, збільшення потужності Ауді

Чіп тюнінг Audi Q7 3.0 TDI, збільшення потужності Ауді з трилітровим дизельним двигуном, видалення фільтру сажи, відключення клапана EGR, встановлення тюнінг прошивок Stage 1,2,3. Клонування, відновлення після дешевого тюнінгу, видалення сажі тощо. Діагностика.

1. Чіп тюнінг Audi Q7.

Останнім часом всі чаші до мене звертаються за чіп тюнінг після того, як була спроба прочіпувати за менші гроші по купленій рекламі в гугл. Результат завжди той самий - нічого не відчув, а робив тому що присіли на вуха і розповіли, що на ринку вже давно. Отже, що видає наша перевірена прошивка Стаже 1:


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді:

Вимірювання потужності прошивки Stage1-2 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 245 hp 305 hp 60 hp
Обертаючий момент 500 Nm 650 Nm 150 Nm

 

ПараметрСтандартТюнінг Stage2Різниця
Потужність 245 hp 310 hp 65 hp
Обертаючий момент 500 Nm 670 Nm 170 Nm

Додатково можливе відключення Сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана ЄГР, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Видалення фільтра сажі.

Правильне видалення екології - це відключення за один раз сажевого фільтра і клапана EGR, Adblue якщо така система є в наявності. Тут так само як і в чіп тюнінги дешева рибка - купа помилок і ніяк не їде, плюс додаткові витрати на відновлення всієї системи після пустотливих ручок.

2024 05 10 175956

3. Прошивка та клонування.

Встановлення прошивок Stage1, Stage2, Stage3, видалення фільтра сажі та кланану EGR я проводжу через діагноcтічний роз'єм без зняття та розбирання блоку керування двигуном.

IMG 20240422 121902

У поодиноких випадках для читання прошивки його все ж таки доведеться демонтувати з автомобіля, але це поодинокі випадки, а також варіанти з клонуванням блоку керуванням двигуна.

4. Відео прошивки Audi Q7.

 

 

Профессиональный Чип Тюнинг в Украине.
Только настроенные и проверенные на диностенде прошивки для вашего автомобиля.

Нужное

Мы в соцсетях