Наши работы

Чіп тюнінг Hyundai ix35 (Tucson), налаштування ГБО, прошивка

Чіп тюнінг, збільшення потужності двигуна Hyundai ix35 (Tucson), прошивка, клонування ECU, налаштування ГБО, діагностика.

 1. Чіп тюнінг Hyundai ix35 (Tucson).

Більшість власників звертається за чіп тюнінгом з таких причин - погана реакція на натискання педалі газу, задум при перемиканні АКПП, недостатня динаміка, бажання зберегти двигун при роботі на газовому паливі. Бензинові атмосферні двигуни дозволяють збільшити потужність максимум на 10%, у туброваних версій моторів і турбодизелів цей показник становить вже 20-30%.


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на діностенді:

Вимірювання потужності прошивки Stage1 2.4I 16V проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 176 Hp 185 HP HP
Обертаючий момент 228 Nm 245 Nm 17 Nm

Додатково можливе відключення сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана EGR, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Видалення катализатора Hyundai ix35.

 каталізатор виходить на цих автомобілях з атмосферними двигунами дуже рідко, на турбованих пробіги до заміни становлять близько 200 тис., якщо звичайно його не виріжуть в порту доблесні дбайливці закону. Далі виходи два, заміна на новий або видалення, чим ми займаємося. Єдино правильне рішення це видалення каталізатора з установкою замість нього полум'ягасника або стронгера з програмним видаленням всього цього з прошивки.


3. Діагностика двигуна Hyundai ix35.

У двигунів, що працюють на газу, часто виникають проблеми із зазорами клапанів, при діагностиці корейських автомобілів є можливість перевірити рівномірність обертання колінчастого валу і тим самим попередити прогар клапанів у разі їх затискання. У нашому випадку авто було відправлено на регулювання клапанів через проблеми в 1 циліндрі.

Chiptuning decat LPG Hyundai ix35 2017 year

4. Налаштування ГБО.

На самому початку переконуємося відповідно до газового редуктора потужності двигуна, його продуктивність повинна трохи перевищувати заявлену потужність двигуна.Chiptuning decat LPG Hyundai ix35 2014 year

Другим важливим чинником є ​​швидкість роботи форсунок. На старих форсунках типу валетек домогтися будь-якого гарного результату не вийде за будь-яких старань настроювальника.

Chiptuning decat LPG Hyundai ix35 2015 year

Блок керування газовою установкою є серцем пристрою! Від нього дуже багато залежить в роботі двигуна і не кожні мізки можна оптимально налаштувати для роботи мотора. Тут розбудовуватися не варто, газові мізки завжди можна замінити. У нашому випадку блої управління середнього класу без можливості організації оптимального довпрсыка палива.

Chiptuning decat LPG Hyundai ix35 2012 year

І насамкінець - контроль налаштування, перевірка зведення карт. На цьому фото видно, що карти зведені, але є ще моменти, які необхідно підправити.

Chiptuning decat LPG Hyundai ix35 2018 year

Профессиональный Чип Тюнинг в Украине.
Только настроенные и проверенные на диностенде прошивки для вашего автомобиля.

Нужное

Мы в соцсетях