Наши работы

Чіп тюнінг Hyundai Terracan, збільшення потужності "Таракан"

Чіп тюнінг Hyundai Terracan, збільшення потужності Хюндай "Таракан", віключення клапана ЕГР, прошивка, клонування ECU, діагностика - Дніпро.

1. Чіп тюнінг Hyundai Terracan.

Надійний і потужний позашляховик має чудові потужнісні характеристики на початок його випуску, але в нинішніх часах техніка давно пішла вперед і щоб наздогнати втрачене, чіп тюнінг - найоптимальніший варіант. Машина комплектувалася 2.5 літровим турбодизелем 2.5 DTi 103 к.с./240 Нм який є повною копією концерну Mitsubishi власною розробкою 2.9 CRDi 150 к.с./333 Нм, 2.9 CRDi 163 к.c. відрізняються турбонагнітачом. З останньою модифікацією ми і працюватимемо.

 

Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді

Вимірювання потужності прошивки Stage1 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 163 hp 200 hp 37 hp
Обертаючий момент 345 Nm 400 Nm 55 Nm

Додатково можливе відключення каталізатора Decat, клапана ЄГР,  видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Відключення клапана EGR.

Як і всі автомобілі, тарган також має проблеми з цим вузлом і звичайно ж один із способів вирішення проблеми, це його видалення програмне та фізичне глушіння.

 

Помилка DTC P0100 побічно свідчить про несправність впускного тракту зокрема і EGR. Я працюю з програмною частиною вирішення цього питання, установка ж заглушки проводиться або самостійно або на будь-якому шиномантажі.

3. Відео чіп тюнінгу Hyundai Terracan:

  

 

Профессиональный Чип Тюнинг в Украине.
Только настроенные и проверенные на диностенде прошивки для вашего автомобиля.

Нужное

Мы в соцсетях