Наши работы

Чіп тюнінг Lexus LX450D, збільшення потужності Лексус ЛХ

Чіп тюнінг Lexus LX450D, збільшення потужності Лексус ЛХ з дизельним двигуном 1VDFTV об'ємом 4500 см3, видалення клапана EGR фільтра сажи, диагностика, прошивка, клонування.

1. Чіп тюнінг Lexus LX450D.

Відмінний, дуже потужний, практично невмирущий двигун 1VDFTV, що встановлюється на багато моделей Toyota та Lexus, через певний проміжок часу ставати не таким вже й сильним за відчуттями. Чіп-тюнінг в нашій компанії дозволить заплатити друге життя двигуну без шкоди довговічності. Ми встановлюємо лише перевірені та налаштовані на диностенді прошивки, тим самим позбавляючи клієнта від довгої та кропіткої роботи із вимірювання потужності, вся процедура прошивки займає один робочий день.


Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді:

Вимірювання потужності прошивки Stage1 проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 272 HP 320 HP 48 HP
Обертаючий момент 650 Nm 750 Nm 100 Nm

Додатково можливе відключення Сажового фільтра DPF/FAP, каталізатора Decat, клапана EGR, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Вимкнення EGR.

 Дуже надійна система втручатися у яку немає зайвої необхідності, але у разі виходу з ладу самого клапана а також установки прошивки Stage2  є можливість відключити його фізично та програмно.

Chiptuning Lexus LX450D DPF EGR OFF 3

 3. Видалення фильтра сажи DPF.

 При збільшенні потужності прошивкою Stage1 видаляти фільтр сажі немає ніякої необхідності.  Необхідність у його видаленні з'являється при установці прошивки Stage2,  або виході його з ладу, що на цих автомобілях є дуже великою рідкістю і при величезних пробігах.

Chiptuning Lexus LX450D DPF EGR OFF 2

 

Профессиональный Чип Тюнинг в Украине.
Только настроенные и проверенные на диностенде прошивки для вашего автомобиля.

Нужное

Мы в соцсетях