Наши работы

Чіп тюнінг VW Jetta 2.5 USA, вимкнення EGR, Evap, каталізатора

Чіп тюнінг VW Jetta 2.5 USA, збільшення потужності, вимкнення EGR та Evap, переведення на ЕВРО 2, адаптування, прошивка, клонування, налаштування ГБО, діагностика - Дніпро.

1. Чіп тюнінг VW Jetta.

Негайно можу з впевненістю сказати, що чіп тюнінг атмосферного двигуна збільшує потужність не більш 10%, тоді як турбо версії дают змогу підвищити на 20-30% в залежності від встановлюваної прошивки. 

Вихідні характеристики після прошивки такі:

Випробування на диностенді:

Вимірювання потужності прошивки Stage1 двигуна 2.0 Tsi проводилося на повністю справному автомобілі з невеликим пробігом в ідеальних умовах.

ПараметрСтандартТюнінг Stage1Різниця
Потужність 200 HP 255 HP 55 HP
Обертаючий момент 280 Nm 380 Nm 100 Nm

Додатково можливе відключення каталізатора Decat, клапана ЄГР, вихрових заслінок, системи Start/Stop, Adblue, видалення помилок двигуна, зняття обмеження швидкості, налаштування Pop & Band (попкорн – простріли у вихлопну трубу), тюнінг автоматичної коробки передач.

2. Переведення на ЕВРО 2.

 На жаль, а може і на радість переведення на Евро 2 можливо тільки програмним шляхом, будь-які другі спроби ні діють!

 

Є багато випадків, коли фізичне видалення каталізатора не потрібно - коли він не розплавлений. Застосовувати цей розчин слід тільки після останнього скринінгу.

3. Відключення EVAP.

Тут особливо додати нічого - повністю відключаємо, цю систему. Здебільшого це проблема Американських автомобілів (бітиків), що вантажиться після транспортування та ремонту в Україні. Ми позбавимо подальших проблем раз і назавжди.

4. Прошивка та клонування.

Всі операції з запису тюнінгу прошивок, відключення клапана EGR, системи Evap проводяться через діагностичний роз'єм автмоблія. Для процедури клонування необхідно зняти блок керування двигуном з автомобіля.

IMG 20240422 122209

Невеликий відео огляд:

 

Профессиональный Чип Тюнинг в Украине.
Только настроенные и проверенные на диностенде прошивки для вашего автомобиля.

Нужное

Мы в соцсетях